LV  |  EN
www.whimsicalagnesiga.com
Whimsical Agnesiga

 

www.whimsicalagnesiga.com

 

Nepieciešama viena reize.....un Tu vairs bez tā nevari......ielien blogā, twiterī, facebokā....visur ir viņa - un tas ir baaaaagi labi :) JO PATĪK!

 

Daži Agneses komentāri no bloga:

..........Jau iztēlojos viņu atsauksmes: “Omīt, tu arī jaunībā bija mazliet ku-kū?”

...............Kur divas fashionistas, tur 3 blogi. Kaut kā tā. Bet stāsts ir par to, ka šoreiz viņi nointervēja mani. Varbūt minaties, ka kādu laiku atpakaļ rakstīju, ka par mani ieinteresējās kāda skandināvu meitene, precīzāk, dāniete (kļūda – Ada ir francūziete, kura dzīvo Norvēģijā!)? Viņu sauc skaistā vārdā – Ada jeb Adelīna – un arī viņa blogo (nuuu, ko tu neteiksi!) zem prikolīga pseidonīma Lēdija Kruāsāns. Tad nu spiediet te un lasiet paši. Par blogošanu, par lasītāju dabu (tas par tiem izlutinātajiem bērneļiem – to spriežu pati pēc sevis, jo es jau arī esmu lasītāja), par inspirācijām, Mariju Antuaneti un labajām lietām, kas allaž nāk mazās porcijās.

Ak, un lai visas intervijas būtu pie vietas, tepat iepostēšu vecumveco, diezgan komisko (es nesaprotu, kur esmu iemācījusies tā vaikstīt seju), bet saules pilno interviju Anša Egles bodītē.

Labi. Iedzeram tēju par tautu draudzību un atpakaļ darbos (kur mani personīgi gaida vesels vīriešu bataljons – uz papīra gan, bet tomēr).

 

 

Copyright © 1999 - 2020 SIA CIMO - PRIVACY POLICY SOUND | ON OFF